www.spiew.warszawa.pl

Lekcje śpiewu w Warszawie

zajęcia indywidualne i grupowe


 
 
 

Dzień dobry! Witam was bardzo serdecznie :-).

Wciąż mamy duże ograniczenia związane z pandemią ale w związku z tym, że przygotowujemy się do koncertów, nasze prób zgodnie z prawem mogą się odbywać.

W okresie ferii zimowych tj. do 17.01.2020 r. pracujemy normalnie, jeśli kogoś miałoby nie być na zajęciach koniecznie trzeba odwołać spotkania zgodnie z zasadami czyli najpóźniej w przeddzień lekcji do godz. 20.00. Osoby, które już informowały, że ich nie będzie, nie muszą ponownie wysyłać wiadomości.

Jak wiecie przygotowujemy się do koncertów semestralnych. W tym roku będą nietypowe. Na specjalnie w tym celu przygotowaną scenę będziemy was zapraszać podczas wybranej lekcji i nagrywać wasz występ na video. Kiedy już wszyscy nagrają swoje występy powstanie film który udostępnimy wam na Youtube byście mogli przesłać swoim najbliższym. Będzie prawie tak jak zwykle na koncertach tylko zamiast pełnej sali widzów będziemy tylko my. W razie pomyłki podczas występu nie będzie wstydu czy niezadowolenia bo zawsze nagranie będziemy mogli powtórzyć nawet kilka razy aby wasz występ na żywo był super. Pamiętajcie, że na koncert uczestników obowiązują stroje eleganckie lub galowe.

Tu od razu informuję, że będę prosił o podpisanie oświadczenia dot. wykorzystania wizerunku waszego lub waszego dziecka. Nagranie będzie dostępne na YouTube i poza pamiątką dla was będzie reklamą naszej działalności. Oczywiście nie ma obowiązku wzięcia udziału w nagraniu – koncercie. Wszystkie koncerty zawsze były i będą wyłącznie dla chętnych uczestników naszych zajęć. Wiem, że nie wszyscy chętni zdołają się przygotować na tyle dobrze by być z siebie zadowoleni. Nie czujcie się przymuszani do wzięcia udziału w koncercie. W naszych wspólnych działaniach przede wszystkim chodzi o radośc z tego co robimy, a nie o jakieś niepotrzebne nerwy i stresy.

Każdy występ będzie podpisany imieniem i nazwiskiem, ale nie ma problemu by pozostawić samo imię jeśli komuś zależałoby na anonimowości.

Nie ma konkretnej daty nagrań, część osób będzie dostępna dopiero po feriach i wtedy też zdążymy. Chciałbym projekt „Koncert” zakończyć w styczniu 2021 r. Mamy kilkoro uczniów on-linowych, was chciałbym zaprosić na kolejne 2 spotkania wyjątkowo w Nutce, abyście na pierwszym mieli próbę generalną, a na kolejnym mogli wziąć udział w nagraniu koncertowym.


Pozostałe informacje.
Do wszystkich ograniczeń związanych z pandemią staramy się podchodzić rozsądnie, realizujemy wszelkie odgórne nakazy Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu.

  • na terenie kawiarni nosimy maseczki;
  • dbamy o higienę, wchodząc do kawiarni myjemy i dezynfekujemy ręce;
  • podczas lekcji śpiewu zdejmujemy maseczki ale zachowujemy duży dystans;
  • podczas lekcji piania, gitary i ukulele korzystamy z maseczek, zachowujemy w miarę możliwości dystans;

poza tym:

  • osoby prowadzące zajęcia po każdym spotkaniu myją i dezynfekują ręce;
  • osoby prowadzące zajęcia po każdym spotkaniu dezynfekują mikrofony;
  • wykorzystujemy specjalne jednorazowe ochraniacze na mikrofony;
  • osoby prowadzące zajęcia po każdym pianiście dezynfekują klawiaturę pianina;
  • na koniec dnia dezynfekujemy sale promieniami UV;

Wielu z was w czasie zamknięcia świata korzystało z zajęć on-line. Pozostawiamy możliwość lekcji na odległość jeśli komuś taka forma spotkań przypadła do gustu. Dla mnie osobiście jest to mniej wygodna forma szkolenia. Wydaje mi się, że prowadząc zajęcia w bezpośrednim kontakcie mam większy wpływ na efekty naszych działań. Natomiast taka forma świetnie się sprawdzi jeśli tylko czasami pojawi się potrzeba z niej skorzystania.

Wiem, że niektóre osoby, mieszkające daleko poza Warszawą z chęcią będą korzystały z lekcji on-line. Bardzo serdecznie Was zapraszam.

Pozdrawiam,
Damian Czarnecki

 
 

www.spiewajmy.akcja.pl | www.spiew.warszawa.pl | e-mail: spiewajmy@akcja.pl | Copyright © 2001-2020 Śpiewajmy